روش های پرداخت

1-  از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران ماکسیم‌کالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ سامان در سایت به صورت آنلاین مبلغ سفارش را پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

  • توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
  • لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

2- پرداخت در محل تحویل 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، ماکسیم‌کالا این امکان را نیز فراهم آورده است که 20% بیعانه به صورت آنلاین واریز شده و 85% مبلغ سفارش را هنگام تحویل گرفتن سفارش کارت به کارت کنند.

3- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی ماکسیم‌کالا به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و ماکسيم کالا پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

شماره کارت: 5859831031621625 - بانک تجارت به نام کوروش رضواني (مدیر سایت ماکسيم کالا) 

 نکات :

  • در صورتی که پرداخت سفارش از طریق کارت به کارت یا اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

  • به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.